سوالات متداول

logo-mark-1

مشتاق پاسخگویی هستیم

آیا شما هم سوالی دارید؟

لطفا سوالات زیر را بخوانید و اگر پاسخ شما را پیدا نکردید، پرسش خودرا مطرح کنید، ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد.

پرسش های متداول

پرسش های پر تکرار کاربران و مشتریان گرامی

مدل سازی سیستم های انرژی، آب و محیط زیست

متخصصان شرکت با تجربه بیش از 16 ساله در زمینه طراحی و توسعه های مدل های انرژی، آب، محیط زیست، نکسوس و محاسبه گازهای گلخانه قادر هستند مدل هایی با بالاترین کیفیت را در بستر پلت فرم های LEAP و WEAP برای مشترین توسعه دهند که این مدل ها قادر به ترسیم چشم آتی سیستم، ارزیابی برنامه ها و راهکارها، برنامه ریزی بهینه وسیاستگذاری بکار گرفته شوند. برای اطلاعات بیشتر به سامانه انرژی اینفورمیشن مراجعه کنید.

تأمین و فروش تجهیزات

شرکت هم اکنون در سه حوزه میترینگ، پایش آنلاین و ابزار دقیق صنعتی و شرآلات کنترلی فعال بوده و فروش و پشتیبانی تجهیزات از طریق سامانه مگاتجهیز انجام می گیرد. مهندسان و کارشناسان شرکت در طول روزهای هفته آماده مشاوه و راهنمایی مشتریان هستند. امکان خرید آنلاین بیشتر تجهیزات میسر بوده و عمده تجهیزات دارای یکسال گارانتی می باشند.

ممیزی و مدیریت انرژی

تمام خدمات ممیزی و مدیریت مصرف انرژی در صنعت و ساختمان به صورت یکپارچه  ارائه شده و تجهیزات اندازه گیری ارامترهای انرژی، نرم افزارهای فول لایسنس همااند MEASUR و DesaignBuilder و EnergyPlus همراه با نیروی انسانی متخصص آماده همکاری با شرکت ها و سازمان هاست.

سامانه اطلاعات و داده های انرژی

به جرأت می توان گفت که سامانه انرژی اینفورمیشن، بزرگترین سامانه ارائه خدمات تخصصی انرژی و آب در کشور است که این خدمات شامل طراحی، تهیه گزارشات تخصصی، دانش فنی، داده ، اطلاعات و مستندان در حوزه های نفت و گاز و آب و برق، تهیه مدل های پیشرفته، تحلیل بازارهای انرژی و همچنین طراحی ساست ها و برنامه های مختلف و همچننی فروشگاهی عظیمی برای ارائه رایگان و بعضا قیمتی حجم عظیمی از داده هاست.

طراحی و مهندسی سیستم های انرژی

شرکت با بهره گیری از نیروی انسانی متخصص، تجربه های موفق، دانش فنی- مهندسی و ظرفیت های اجرای خدمات پیشرفته ای در زمینه طراحی و اجرای پالایشگاه های کوچک، سیستم های هیبریدی تولید برق، تأسیسات HVAC بهینه، سیستم های Heat Pump ، سیستم های میترینگ صنعتی و پایش  آنلاین، طراحی و اجرای طرح های بازیافت حرارت کوره ها . بویلرها و همچنین اجرای راهکارهای بهینه سازی مصرف انرژی را در دستور کار دارد.

دوره های آموزشی تخصصی انرژی، آب و محیط زیست

سیستم مدیریت آموزش با برخورداری از وب سایت پیشرفته انرژی نتورک در حال ارائه خدمات  آموزشی دوره های کوتاه مدت و تخصصی در حوزه های انرژی، نفت و گاز، برق، تجدید پذیرها و صنعت و HSE می باشد. مدل سازی سیستم های انرژی و نرم افزارهای  بخش دیگری از این خدمات می باشد. همچنین در فروشگاه این وب سایت مراجع دانش فنی و پکیج های آموزشی به فروش می رسد.

طراحی و توسعه مدل های نکسوس انرژی، آب و محیط زیست

شرکت بهترین خدمات را در سطح کشور در ارتباط به طراحی و توسعه مدل های انرژی، آب و نکسوس  و محیط زیست ارائه می دهد و نیروهای متخصص در کنار نپلت فرم های پیشرفته LEAP، WEAP و MEASSAGe و MEASUR این امکان را فراهم نموده است. دارای بزرگترین بانک اطلاعات و داده های سیستم انرژی، آب و محیط زیست کشور بوده که به طراحی مدل های نرم افزاری یاری می رساند.

از ما بپرسید

فرم تماس سریع