logo-mark-1

ما که هستیم …

درباره شرکت انرژی پاسارگاد

شرکت کنترل انرژی پاسارگاد از سال 1385 مجموعه از خدمات با کیفیت و پیشرفته در حوزه انرژی را ارائه می دهد. این خدمات دامنه گسترده از تأمین تجهیزات، مدیریت انرژی و آموزش تا خدمات فنی و طراحی مهندسیس سیستم های انرژی و مدل سازی و برنامه ریزی آب و انرژی و کنترل انتشارات زیست محیطی را در بر می گیرد.

  • مدیریت انرژیمدیریت و ممیزی انرژی، امکان سنجی، طراحی و اجرای راهکارهای صرفه جویی انرژی
  • مدل سازی یکپارچهطراحی، توسعه و کاربرد مدل های انرژی، آب و محیط زیست جهت پیش بینی، ارزیابی سناریوها، تحلیل هزینه - فایده و برنامه ریزی و سیاستگذاری
  • تجهیزات پیشرفتهتأمین، تدارک و فروش تجهیزات میترینگ و پایش آنلاین و شیرآلات صنعتی از طریق وب سایت فروشگاهی مگاتجهیز با کیفیت بالا و قیمت رقابتی
  • آموزش تخصصیبرگزاری دوره های آموزشی تخصصی در حوزه های انرژی، آب و محیط زیست،؛ نفت، گاز، مدل سازی و برنامه ریزی انرژی، مدیریت و ممیزی انرژی. جزئیات بیشتر در سامانه انرژی نتورک قابل دسترسی است.
logo-mark-1

خدمات ما …

ماموریت ما، خدماتی که ارائه می دهیم؟

دامنه گسترده ای از خدمات مبتنی بر بستر فناوری اطلاعات در حوزه های انرژی، آب، محیط زیست انجام می گیرد که شامل مدیریت انرژی، فروش و نصب تجهیزات پایش و میترینگ، آموزش های تخصصی و اطلاعات انرژی و آب، تهیه گزارشات تخصصی برای سرمایه گذاران و تحلیل بازر و مطالعات سیستم انرژی، آب و محیط زیست و طراحی و توسعه مدل های انرژی و آب و نکسوس است. منظور از انرژی بخش های نفت، گاز، برق و تجدیدذیرها و بهینه سازی مصرف انرژی است.

متخصصین و کارشناسان

شرکت برای انجام کلیه خدمات حتی آموزش از بهترین متخصصان حوزه های مرتبط بهره می گیرد!
مجوزهای فعالیت شرکت
خدمات صنعتی

سامانه تدارکات و فروش تجهیزات میترینگ و پایش آنلاین مگاتجهیز در کنار خدمات اجرای راهکارهای صرفه جویی انرژی نظیر ساخت و نصب رکوپراتورها و نصب و راه اندازی تجهیزات تنها بخشی از خدمات صنعتی شرکت است.

اطلاعات و داده های انرژی

وب سایت جامع خدمات تخصصی انرژی، خدمات مفیدی را در حوزه های انرژی، نفت و گاز، برق، آب و محیط زیست ارائه می دهد و از تصمیم بازدید از این وب سایت پشیمان نخواهید شد.

میترینگ و پایش

گستره ای از تجهیزات میترینگ و پایش و شیرالات پیشرفته جهت بازدید و بررسی و خرید در سامانه مگاتجهیز در دسترس کاربران می باشد.

طراحی و مهندسی

خدمات طراحی- مهندسی شرکت طیف گسترده ای از خدمات نظیر تهیه طرح های امکان سنجی و توجیه فنی- اقتصادی، طراحی و محاسبت سیستم های پالایشگاهی کوچک(مینی ریفاینری)، تأسیسات HVAC ساختمان ها، ساختمان های نمونه انرژی، سیستم های هیبریدی تولید برق و پمپ های حرارتی و سایر را در بر می گیرد.

ما افراد خلاق، پرتلاش و نخبه را استخدام و در سود فعالیت ها سهیم می کنیم!

با ما تماس گرفته و رزومه خود را ارسال کنید

logo-mark-1

ما متخصص در صنعت انرژی هستیم

15 سال تجربه

92%

مدل سازی و برنامه ریزی انرژی

79%

مدیریت انرژی

50%

خدمات طراحی و مهندسی

80%

خدمات آموزشی تخصصی

76%

تجهیزات میترینگ و پایش

74%

اطلاعات و داده های انرژی